Köszönöm a receptet! Fehér csokit olvasztottam a tetejére😊
Köszönöm a receptet😊
Köszönöm a receptet! Suliba készült farsangi büfébe. Tettem színes cukrot a kókuszreszelékbe. Nagyok hamar elkapkodták🙂🙂😊 Szuper recept!
Iskolai adventi vásárra készîtettem😊nagyon szeretjük! köszönöm!
Finom lett, köszönöm a receptet☺️☺️
Kisfiam kérésére kinder csokival😊 nagyon finom lett! Köszönöm a receptet!
Nagyon szépen köszönöm a receptet!☺️
Nagyon finom krém, köszönöm😊😊
Ilyen lett, sütőben sütöttem, mert lusta voltam☺️ lekentem tojással☺️
Köszönöm! Finom lett nagyon😊
Megint nagyon finom volt🙂
Nagyon finom🙂köszönöm a receptet!
Köszönöm a receptet, tettem a töltelékbe még kis habtejszínt. Nagyon finom🙂🙂
Köszönöm a receptet! 😊
Köszönöm a receptet, nagyon finom és egyszerű☺️☺️
Köszönöm! Nagyon szeretjük! Most félig telj.kiörlésű liszttel készült a kisebb bűntudat reményében😄😄
Köszönöm a receptet! A vajkrémet a tetejéről elbénáztam így maradt a cukorka🙃életem első fondant bevonatos tortája😁
Köszönöm a receptet, finom lett köszönöm!😊
Nagyon jó recept! Köszönöm! Zsír helyett tepertőkrémet használtam. Gyermekeimnek is nagyon ízlett! Köszönöm☺️☺️