Varga Gábor
Varga Gábor @gabor
Szia!Ott van a hozzávalók fölött! "Hozzávalók 13 darabra" ;)
Márti 72
Márti 72 @cook_6536857
Szia! Kb. hány darab szaloncukor lesz ennyi mennyiségű alapanyagból?
palinkas
palinkas @cook_6613011
Mikor érdemes nekiállni, ha a fára szeretném? Meddig áll el? 4 éve nincs szaloncukor a fán. Itt nincs ilyen. :)
Varga Gábor
Varga Gábor @gabor
Szerintem 2-3 nappal előtte készítsd. Ahogy megköt a csoki, már fogyasztható, és isteni finom! :)
pimpaog
pimpaog @cook_6651281
Helyettesitheto az egy nap szikkadas, nehany perc melyhutobe tevessel? Sajnos az, hogy felretgyem egy napra hely es ido miatt nem megoldhato.
portuserus
portuserus @cook_6667736
Nekem nem tudott megszáradni! Vajh' hol rontottam el? Pedig lépésről, lépésre követtem a technológiai utasítást, a masszám olyan lett egy az egyben, mint a képeken. Oszt' szépen meg is formáztam, és félreraktam szikkadni ahogy a receptúra előírja. A fenyőfa megvásárlása után tértem vissza az alkotásomhoz, ellenőrizni a minőséget (kb. 1,5 óra), és a 25 db "félkész termékből" csak 7 darab maradt! :D A javát felzabálták a gyerekeink... Tettes nincs, (mindegyik benne volt) most kezdhetem elölről! hihi
mike-zsuzsi
mike-zsuzsi @cook_6641080
elképesztően finom lett! nagyon egyszerű, gyerekekkel is gyurmákolható! sikerélmény garantált!:)
Marianna-67
Marianna-67 @cook_6648755
Isteni, illatos, pikáns. Azonnal 30 db-ot csináltam. Köszönöm!
Rita Kovács_3
Rita Kovács_3 @cook_6659781
Aldi/Lidl-ben szokott lenni bio narancs - annak a héját nyugodtan fel lehet használni!
Melinda Gal
Melinda Gal @cook_6656108
Kicsit diétásabban gondoltam elkészíteni... Arra gondoltam, a mazsola helyett lenne valami édesítőszeres lekvár a bevonó meg valami diabetikus csokoládé.. tudom a lényeg vész el de hát muszáj trükközni :)
szzh01
szzh01 @cook_6552648
Köszönöm a receptet, ígéretesnek tűnik.
Pár kérdésem lenne, mielőtt nekiállok:
1. A megadott mennyiségből kb. hány darab szaloncukor lesz?
2. Hogyan oldod meg a bevonást, hogy a szaloncukor minden oldalán csokimázat kapjon?
3. Hidegen/hűtőben kell tárolni elkészítést követően, vagy szoba hőmérsékleten is megmarad az állaga?
Nagyon köszönöm előre is a választ!
Zsizsik
Zsizsik @Zsizsik85
Szia Gábor!
Mennyi ideig áll el a szaloncukor és hogy érdemes tárolni? Ajándékba készíteném azért kérdezem.
Köszönöm, Judit
Mónika Beretvás
Mónika Beretvás @Minoka_77
Kedves Gábor! Már másodszor készítettük el és valóban nagyon finom. Köszönjük! Kísérletképp egy adag mazsolát aszalt vörösáfonyával helyettesítettünk, ami szintén nagyon jó ízkombinációt adott, viszont mivel az áfonya nem ad annyi nedvességet a masszának, mint a mazsola, érdemes több facsart narancslével pótolni.