Thony Pi
Thony Pi @cook_6554469
Én a vègén kis mustárral és tejföllel bolondítottam.. Szerintem parádés lett!! A kolbászt én is használtam!
(szerkesztve)
Alisa
Alisa @alisa_87
Én paprikás májat készítettem hozzá... és mielőtt teljesen megfőtt volna a főzelék, a máj szaftjából, még egy picit fokoztam az ízvilágot...szuper fini lett.Szerintem így még a színe is ínycsiklandozóbb....
Nagyon köszönöm a fantasztikus receptet!!!
Mária Vargáné
Mária Vargáné @etWAS010
Megbolondítottuk egy kis mustárral, citromléval. Valamint két kanál tejfölt is tettünk bele és úgy turmixoltuk össze. Isteni és krémes lett :)
Kotkoda
Kotkoda @cook_6567980
Fedő alá tettem, kis rést hagyva, nem túl nagy tűzön, nagyon felhabzott és kifutott, ezért inkább fedő nélkül főztem tovább.
viola53
viola53 @v1953130_
kuktában főztem 20 perc alatt szinte krémessé főtt kefirrel isteni lett
Veronika77
Veronika77 @cook_Veronika77
sonkát főztem és félretettem a főzőlevét. Ha ezzel öntjük fel és főzzük pépesre, semmilyen más ízesítésre nincs is szükség, hiszen abban volt már hagyma fokhagyma babér és persze a sonka isteni íze is ott lesz. A legegyszerűbb és (nekem) a legfinomabb verzió.
(szerkesztve)
Hillery
Hillery @cook_6572013
Nagyon finom lett, bár én készítettem tejfölös habarást,és rajtam bele mustárt ízesítésként. ✌
Ágota Réti
Ágota Réti @cook_6672361
Ez a legjobb recept, imadom. Az 'evolucios zsakutcan' mindig nevetek. Nagyon aranyos. Koszonom.
Henii94
Henii94 @cook_6662468
Volt aki írta, hogy kuktában főzi. Vigyázzatok, mert egyáltalán nem ajánlják! A recept szupi!
Britni Szpirsz
Britni Szpirsz @BritniSzpirsz
Tökéletes a recept, már sokszor megfőztem, de csak ma regisztráltam az oldalra. Már muszáj volt, mert annyi receptet kell elmentem a kedvencek közé... Ezt is! :)
Tibor Magyar
Tibor Magyar @cook_9920367
Nem tudom honnan veszik azt ,hogy a sárga borsó főzelékbe babérlevél kell! Varom a meggyőző választ!
Varga Gábor
Varga Gábor @gabor
Kedves Tibor! A kérdés az, hogy miért ne tehetnék bele? Vagy miért ne volna jó bele? Lehet Ki kéne próbálni, és akkor az meggyőzne! ;)
Attila Dravicz
Attila Dravicz @cook_17340990
Szia!Miért habzik a víz?Már leszedtem kétszer de még mindig jön a hab...
Csaba Kiss
Csaba Kiss @cook_17421984
A keményítő miatt. Áztasd előtte addig, amíg tiszta nem lesz a víz felette. Így is fog habzani, de ha az elején felforralod és közben kevered, akkor a hab belevegyül és kitisztul az egész és utána takarékra véve nem fog utána kifutni.
Iren Soos
Iren Soos @cook_19604176
Jo a recepted,de en zolcsegesen keszitem,vagy is:hagymat,murkot,petrezsejmet,czeller szarat,peszternakot,ezeket felapritom es egy kis olajbanki ol
Iren Soos
Iren Soos @cook_19604176
Bocs.Helyesbitem a receptemet.Jo a recepted,de en zolcsegesen keszitem.vagy is: murkot,petrezsejmet ,czeller szarat,peszternakot,hagymat ezeket aprora felvagom es egy kis olajban megfonyasztom es beleteszem a szaritott borsot,amit elozoleg vizben tartottam.Tovab folytatom a leirt recept utan.(a baber levelet csak mikor felig megvan fove teszem bele,mert jobban erzik az aromaja)
Mónika Benke
Mónika Benke @cook_23541831
Isteni finom lett, a sikerélmény garantált. Köszi a receptet.
Nagyné Lengyel Bea
Nagyné Lengyel Bea @cook_27094249
Köszönöm a receptet! Útmutatásaid alapján nagyon finom lett s persze engem is sikerélményhez juttatott. Sült oldalast készítettem hozzá.
Attila1
Attila1 @Attila_1
Köszönöm szépen a receptet! Fantasztikus lett! Jó hogy rögtön dupla adagot készítettem. Annyit viszont módosítottam, hogy nem vízzel hanem füstölt hús főzőlevével tettem fel főni. Sózásra ebben az esetben figyelni kell!
Istvánné Vaskó
Istvánné Vaskó @cook_9157284
Soha nem készítettem sárgaborsó főzeléket ez ez remek.Egyszer ki fogom próbálni.Levest szoktam készíteni belőle.Koszonom a receptet.
Mészárovics Zsolt
Mészárovics Zsolt @Zsoltikun
Nem értek egyet, hogy rántás elrontja. Én alapvetően egyik főzinél sem előre készítem el a pörköltalapot és így ennél is bevált módszerhez ragaszkodok, majd végén magyarosan paprikás-tejszínes rántás. (A tejszínezés saját recept.) Tegnapi napon készítettem rántással és páromnak ízlik. Megvan a módszerem, hogy hogyan ne legyen elrontva. ;-) Én biztosan nem térek el ettől és igazából számomra pürésítve nem főzelék. Az püré vagy krémleves.