
Kommentek
Sárgaborsó főzelék
Thony Pi @cook_6554469
Én a vègén kis mustárral és tejföllel bolondítottam.. Szerintem parádés lett!! A kolbászt én is használtam!
(szerkesztve)

Alisa @alisa_87
Én paprikás májat készítettem hozzá... és mielőtt teljesen megfőtt volna a főzelék, a máj szaftjából, még egy picit fokoztam az ízvilágot...szuper fini lett.Szerintem így még a színe is ínycsiklandozóbb....
Nagyon köszönöm a fantasztikus receptet!!!
Nagyon köszönöm a fantasztikus receptet!!!

Mária Vargáné @etWAS010
Megbolondítottuk egy kis mustárral, citromléval. Valamint két kanál tejfölt is tettünk bele és úgy turmixoltuk össze. Isteni és krémes lett :)
Kotkoda @cook_6567980
Fedő alá tettem, kis rést hagyva, nem túl nagy tűzön, nagyon felhabzott és kifutott, ezért inkább fedő nélkül főztem tovább.
viola53 @v1953130_
kuktában főztem 20 perc alatt szinte krémessé főtt kefirrel isteni lett

Veronika77 @cook_Veronika77
sonkát főztem és félretettem a főzőlevét. Ha ezzel öntjük fel és főzzük pépesre, semmilyen más ízesítésre nincs is szükség, hiszen abban volt már hagyma fokhagyma babér és persze a sonka isteni íze is ott lesz. A legegyszerűbb és (nekem) a legfinomabb verzió.
(szerkesztve)

Hillery @cook_6572013
Nagyon finom lett, bár én készítettem tejfölös habarást,és rajtam bele mustárt ízesítésként. ✌
Ágota Réti @cook_6672361
Ez a legjobb recept, imadom. Az 'evolucios zsakutcan' mindig nevetek. Nagyon aranyos. Koszonom.

Henii94 @cook_6662468
Volt aki írta, hogy kuktában főzi. Vigyázzatok, mert egyáltalán nem ajánlják! A recept szupi!
Britni Szpirsz @BritniSzpirsz
Tökéletes a recept, már sokszor megfőztem, de csak ma regisztráltam az oldalra. Már muszáj volt, mert annyi receptet kell elmentem a kedvencek közé... Ezt is! :)

Tibor Magyar @cook_9920367
Nem tudom honnan veszik azt ,hogy a sárga borsó főzelékbe babérlevél kell! Varom a meggyőző választ!

Varga Gábor @gabor
Kedves Tibor! A kérdés az, hogy miért ne tehetnék bele? Vagy miért ne volna jó bele? Lehet Ki kéne próbálni, és akkor az meggyőzne! ;)

Attila Dravicz @cook_17340990
Szia!Miért habzik a víz?Már leszedtem kétszer de még mindig jön a hab...

Csaba Kiss @cook_17421984
A keményítő miatt. Áztasd előtte addig, amíg tiszta nem lesz a víz felette. Így is fog habzani, de ha az elején felforralod és közben kevered, akkor a hab belevegyül és kitisztul az egész és utána takarékra véve nem fog utána kifutni.

Iren Soos @cook_19604176
Jo a recepted,de en zolcsegesen keszitem,vagy is:hagymat,murkot,petrezsejmet,czeller szarat,peszternakot,ezeket felapritom es egy kis olajbanki ol

Iren Soos @cook_19604176
Bocs.Helyesbitem a receptemet.Jo a recepted,de en zolcsegesen keszitem.vagy is: murkot,petrezsejmet ,czeller szarat,peszternakot,hagymat ezeket aprora felvagom es egy kis olajban megfonyasztom es beleteszem a szaritott borsot,amit elozoleg vizben tartottam.Tovab folytatom a leirt recept utan.(a baber levelet csak mikor felig megvan fove teszem bele,mert jobban erzik az aromaja)

Nagyné Lengyel Bea @cook_27094249
Köszönöm a receptet! Útmutatásaid alapján nagyon finom lett s persze engem is sikerélményhez juttatott. Sült oldalast készítettem hozzá.
Attila1 @Attila_1
Köszönöm szépen a receptet! Fantasztikus lett! Jó hogy rögtön dupla adagot készítettem. Annyit viszont módosítottam, hogy nem vízzel hanem füstölt hús főzőlevével tettem fel főni. Sózásra ebben az esetben figyelni kell!

Istvánné Vaskó @cook_9157284
Soha nem készítettem sárgaborsó főzeléket ez ez remek.Egyszer ki fogom próbálni.Levest szoktam készíteni belőle.Koszonom a receptet.

Mészárovics Zsolt @Zsoltikun
Nem értek egyet, hogy rántás elrontja. Én alapvetően egyik főzinél sem előre készítem el a pörköltalapot és így ennél is bevált módszerhez ragaszkodok, majd végén magyarosan paprikás-tejszínes rántás. (A tejszínezés saját recept.) Tegnapi napon készítettem rántással és páromnak ízlik. Megvan a módszerem, hogy hogyan ne legyen elrontva. ;-) Én biztosan nem térek el ettől és igazából számomra pürésítve nem főzelék. Az püré vagy krémleves.





