
Kommentek
Mangós vaníliás torta

Margaréta 🌼 (A pillanat íze) @margareta_1985
Szia!Habtejszín,én általában Hulala-t használok de igazából mindegy a márka!😉

Dinda @cook_19456315
Kedves Margaréta,
Sima mangom van, nem konzerv. igy is működik? akkor a konzerv lé helyett vizet tegyek folyadéknak?
köszönöm a segítséget.
Sima mangom van, nem konzerv. igy is működik? akkor a konzerv lé helyett vizet tegyek folyadéknak?
köszönöm a segítséget.

Margaréta 🌼 (A pillanat íze) @margareta_1985
Szia!
Igen, működhet. Tegyél vizet a lé helyett illetve több cukrot, mivel a lé cukrozott.
Jó apróra szeleteld a mangót!😉
Igen, működhet. Tegyél vizet a lé helyett illetve több cukrot, mivel a lé cukrozott.
Jó apróra szeleteld a mangót!😉

Dinda @cook_19456315
koszonom szépen! Allati tejszinem van, nem Hulala. Remelem a zselatin összefogja majd.

Margaréta 🌼 (A pillanat íze) @margareta_1985
Nem lesz gond a zselatinnal, picit alacsonyabb lesz a krémed az állati tejszínnel, viszont sokkal finomabb😉

Beatrix Markót-Szabó @cook_28466043
Régóta szemeztem már ezzel a tortával, de csak most a férjem 51. születésnapjára került sor az elkészítésére. Nagyon jól sikerült, finom torta és az elkészítése sem nehéz. Pontról pontra betartottam a receptben leírtakat és csodás lett a végeredmény. Köszönöm szépen a receptet!

Margaréta 🌼 (A pillanat íze) @margareta_1985
@cook_28466043 nagyon örülök, hogy pozitív tapasztalataid vannak! Köszönöm szépen a visstajelzést! Isten éltesse a férjedet!🎂

Csia Andrea @cook_6647155
Kipróbáltam, és bezsebeltem a dicséretet 😊 Szuper jó a recept, köszönöm!



