Andi1980
Andi1980 @Andi1980
Hú de guszta lett Erikám,ezt kipróbállom én is 😋👍👏🏻🌺🌼🌻
Erika
Erika @Erika_77Nadszeg
@Andi1980 Nagyon szépen köszönöm drága barátnőm! Tényleg nagyon finom lett és örülök, ha ki fogod próbálni! Szép napot kívánok neked 😘🤗🥰💕🌹😍❤️💐🌷
Tóth Angéla
Tóth Angéla @cook_12702318
Nagyon jó kis sütike, Erika!
Hasznos edényeid, formáid vannak, mint pl ez a négyzetes tortaforma! Kekszes dolgokhoz éppen ez az ideális! Nekem csak kerek formáim vannak, de abban nem lehet szépen, pontosan lerakni a piskótákat...
Erika
Erika @Erika_77Nadszeg
@cook_12702318 Köszönöm szépen kedves barátnőm! A kerek torta formában is el lehet készíteni, de akkor sokat kell formázni a piskótát. Ki kell próbálni.😊😘