
Kommentek
Retro darálós keksz

Gabriella Hegedüs @Gabriellababy1
Szia. Esetleg csak 1 db tojással is lehetne ezt?.Kislányom nem ehet tojást de így egyet-egyet tolerál. Köszönöm.

Gazdagné Djinisinka Margit @margit
@Gabriellababy1 Szia! Kevesebb legyen a liszt, cukor és a zsiradék mennyiség. (50 dkg liszt, 20 dkg vaj (zsír, esetleg margarin) 10-15 dkg cukor) 1 cs sütőpor,1 cs vaníliáscukor, 1 citrom leve.
Kevés folyadékot adhatsz hozzá ha igényli, épp csak annyit, hogy összeálljon, de ne legyen puha. Pár órára vagy egy éjszakára hűtőbe. 180-200 °C-os sütőben rövid ideig sütni.
Kevés folyadékot adhatsz hozzá ha igényli, épp csak annyit, hogy összeálljon, de ne legyen puha. Pár órára vagy egy éjszakára hűtőbe. 180-200 °C-os sütőben rövid ideig sütni.
