Piritós
Piritós @cook_6542499
Kedves Dudyka!
Olyan gyönyörű és ínycsiklandó ez a süti, hogy nagyon nagy kedvet érzek hozzá, hogy megsüssem, de túrós süteményeket már régen nem sütök amiatt, hogy nem tudok olyan citromot beszerezni, amelynek a héját fel lehet használni.
Hol lehet olyan citromot kapni, aminek felhasználható a héja?
Kalára
Kalára @Kalara_6809
Most sül. Annyit változtattam, hogy graham lisztet használtam és 150 gr porcukor helyett 100 gr xillitet
használtam. :)
Villers
Villers @cook_6634842
Szerintem inkább túrós bukta érzése van, mint pite, gondolom a kelt tészta miatt. Hidegen jobban ízlett nekünk, melegen egyáltalán nem. Amit nem értek, hogy ezekkel az arányokkal nálunk sokkal vastagabb volt a tészta, tehát más volt a túró/tészta aránya. Legközelebb feleannyi tésztával csinálnám, bár nem hiszem, hogy lesz legközelebb, mert annyira nekünk nem jött be. Persze ettől még elfogyott :)
Scher Mónika
Scher Mónika @cook_6660997
Egy névnap alkalmával elkészítettem.Nagyon finom lett és hihetetlen gyorsan elfogyott:)!
Gluténmentes Íz-lik
Gluténmentes Íz-lik @kohari_eva
Emlékszem, anyukám gyerekkoromban sütött hasonló sütit. Nagyon szépen köszönöm a receptet, a napokban elkészítem a gluténmentes változatát.
Anikó70
Anikó70 @cook_6666538
Már sokszor megsütöttem. Isteni finom és valóban légiesen puha. Nekünk ez kedvenc túrós pite. Most is ehez készülök. köszönöm szépen