Töltött zsemle

Barbara @M_Barbara92
Édesanyám receptje, amit most készítettem el először, de nem utoljára... 😊
Töltött zsemle
Édesanyám receptje, amit most készítettem el először, de nem utoljára... 😊
Elkészítés
- 1
A zsemlék tetejét levágjuk és kiszedjük a belsejét.
- 2
A túrót, vaníliás cukrot, zsemle belsejét és két evőkanál kristálycukrot összekeverjük egy tálban.
- 3
A tejet megmelegítjük és hozzáadunk egy evőkanál kristálycukrot, elkeverjük és megmártjuk benne a zsemléket.
- 4
Ezután sütőpapírral bélelt tepsibe tesszük a zsemléket, és megtöltjük a túrós töltelékkel. Mielőtt a tetejét rá helyeznénk, tejbe mártjuk őket!
- 5
Végül 180 C fokra előmelegített sütőben, 20-30 perc alatt készre sütjük!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/10692499








Szöveges kommentek