Szangi75
Szangi75 @Szangi_75
Természetesen szülinapra készítettem, könnyű, habos, isteni :) Köszönöm a receptet :)
Szangi75
Szangi75 @Szangi_75
Igen az volt :) Köszönöm szépen es az ünnepelt is :)