
Kedves Ági, köszönöm a receptet🤗tegnap este elkészítettem a kiflikéket. Az enyémek nagyobbak lettek, többe kellett volna osszam a masszát. Köménymag helyett vegyes magvakat tettem, nagy keletje volt, már kérték a receptet. Még egyszer köszönöm😘😍😊

Szép Ágnes 💇♀️ @szep_agi1973
@cook_6552363 kedves Ibi, nagyon örülök annak, hogy ízlett. Nálunk is nagy kedvenc. Váljék kedves egészségükre 🤗🥰


