Ewyca
Ewyca @cook_6562612
Sokáig kerestem JÓ pizzá tésztát.. első látásra "szerelem" volt. így kipróbáltam.. Párom és én is szeretjük a pizzát.. Az első adag épp most sül :) Köszönöm a receptet!!
Rékási László
Rékási László @rekalaca
Gondolom azóta el is fogyott...😎 Remélem nem csalódtál a tésztában...😃 Egészségetekre!
Ewyca
Ewyca @cook_6562612
2 pizza lett belőle nekem is, ketten vagyunk.. kb 3 szelet maradt :D Nagyon jó a tészta! Csak ezt a receptet fogom használni ;) Köszönöm mégegyszer!
Ewyca
Ewyca @cook_6562612
Jaaa.. és talán a legfontosabb ☝️Úgynézki hozzánk többet nem jön a pizzafutár 👌😂