Nem volt csoki, helyette vaníliás porcukorral szóltam meg. Csináltam hozzá mézes körtét!
Törzsök Éva
Törzsök Éva @torzsok_eva
Szia Károly nagyon, jól néz ki, biztos finom volt mézes körtével is, örülök, hogy elkészítgetted...😊