Zabos/túrós sütemény (no cukor❌)

Hedianya @H0715
Felverem a tojásokat. Villával kicsit összetöröm a túrót. Egybekeverem majd mehet bele a többi hozzávaló.
Alsó-felső sütés 180C’ 50perc(de tűpróbáig😀)
Zabos/túrós sütemény (no cukor❌)
Felverem a tojásokat. Villával kicsit összetöröm a túrót. Egybekeverem majd mehet bele a többi hozzávaló.
Alsó-felső sütés 180C’ 50perc(de tűpróbáig😀)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/12760405






Szöveges kommentek