Kakaós🐌 Szaffiból

Hedianya @H0715
Felverem a tojás. s, majd mehet bele minden!Legutolsónak‼️a liszt.
Kissé ragacsos tésztát kapunk, de hagyjuk 15-20 percig pihenni.
Lisztezett deszkán kinyújtom és megkenem a töltelékkel. Feltekerem és egy éles kés segítségével felvágom.
Sütőpapírral bélelt tepsibe teszem.
Előmelegített sütőbe alsó-felső sütésen 175-180C’-on 30 perc alatt megsütöm(tűpróba)
Kakaós🐌 Szaffiból
Felverem a tojás. s, majd mehet bele minden!Legutolsónak‼️a liszt.
Kissé ragacsos tésztát kapunk, de hagyjuk 15-20 percig pihenni.
Lisztezett deszkán kinyújtom és megkenem a töltelékkel. Feltekerem és egy éles kés segítségével felvágom.
Sütőpapírral bélelt tepsibe teszem.
Előmelegített sütőbe alsó-felső sütésen 175-180C’-on 30 perc alatt megsütöm(tűpróba)
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/12765764










Szöveges kommentek