Gyümölcsleves🍒🍋

Veni @Encsi89
Nyáron egy jó nagy adagot lefőzni és a behűteni…a legjobb egy forró napon ebből enni.
Gyümölcsleves🍒🍋
Nyáron egy jó nagy adagot lefőzni és a behűteni…a legjobb egy forró napon ebből enni.
Elkészítés
- 1
A fazékba beleöntöm az 1-1 üveg meggy és cseresznye befőttet, majd mennyiségtől függően felengedem vízzel.
- 2
A kristálycukrot belerakom, majd a megmosott-felkarikázott citromot és a szegfűszeget.
- 3
A forrástól számított 15-20 percig főzöm, közben elkészítem a pudingot.
A pudingport vízzel kikeverem, beleöntöm és összeforralom. - 4
Javaslom behűteni és utána fogyasztani!😋
Jó étvágyat kívánok hozzá!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/16347715







Szöveges kommentek