Csirkés-fetás saláta

A lányaimtól kérdeztem, mikor kisebbek voltak, hogy milyen salátát csináljak? Válasz: valami színeset. Nagyszerű, gondoltam.. 10-15 éve még nem böngésztem receptek után, csak csináltam nekik valami színeset :) Ez a saláta a mai napig kedvenc, és egész álló nap képesek enni :) Nincs benne semmi extra, remélem másnak is ízleni fog :)
Csirkés-fetás saláta
A lányaimtól kérdeztem, mikor kisebbek voltak, hogy milyen salátát csináljak? Válasz: valami színeset. Nagyszerű, gondoltam.. 10-15 éve még nem böngésztem receptek után, csak csináltam nekik valami színeset :) Ez a saláta a mai napig kedvenc, és egész álló nap képesek enni :) Nincs benne semmi extra, remélem másnak is ízleni fog :)
Elkészítés
- 1
Minden alapanyagot kockákra vagy csíkokra vágunk. Ehhez a mennyiséghez én 2 csomag fetát rakok, mert nálunk nem szeretik "keresgélni" :)
- 2
A csirkemellet is összevágjuk, megpirítjuk az olajon, sózzuk, borsozzuk és kevergetve kb. 10 perc alatt készre sütjük.
- 3
Amíg a csirke kicsit kihűl,addig pirítsuk meg a kenyeret, majd vágjuk kockára. Minden hozzávalót tegyünk egy nagy tálba és keverjük össze. A csirkét az alatta maradt kis olajjal együtt adjuk hozzá. A pirított kenyérkockákat, csak tálaláskor tegyük rá, mert hamar elázik :)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek






Szöveges kommentek