Igazán fincsi lett! Köszönöm! 🌷
Tökéletes ízvilág!😋 nagyon köszönöm a receptet! 🌷
Isteni finom! Köszönöm a receptet 🌷
Fincsi lett 😋köszönöm a receptet 🌷
Fincsi lett! 😋 köszi a receptet 🌷
Nagyon finom lett!😋👌köszi a receptet!🌷
Nagyon ízlett! Köszönöm a receptet!🌷
😋👌 fincsi volt! Köszönöm a receptet 🌷
😋👌 Nagyon finom! Köszönöm a receptet 🌷
😋👌 szuper fincsi és pihe-puha! Köszönöm a receptet!🌷
Fincsi lett! Kis morzsába még beleforgattam. Köszi a receptet!🌷
Nagyon finom! Volt egy kis maradék gombám, azt mellé dobáltam. Köszönöm a receptet! 🌷Nagyon ízlett mindenkinek!
Finom lett és kiadós. Én kacsasütőben, lefedve sütöttem 1 órát, majd pirítottam 10 percig. Combokkal mindig pórul járok, ha fedetlenül sütöm 😜 Köszönöm a receptet 🌷
Fincsi lett nagyon! Én is megfeleztem a cukrot a máznál+egy kis citromlevet csorgattam bele.Köszönöm a receptet!🌷
Finom lett!😋 Köszönöm a receptet!🌷
Fincsi lett! 😋 köszönöm a receptet!🌷
Nagyon finom!!😋👌 köszönöm a receptet!🌷
Szuper 😋👌 köszönöm a receptet!
Nagyon finom! Köszönöm a receptet! 🌷
Finom lett! Köszönöm a receptet! 🌷
30万回以上作られた人気作者のレシピ
ここでしか読めない、実績ある作者の自信作が揃っています。レシピを作ると、作者の応援につながります。