Nagyon szépek lettek, időre kiszáradtak ahogy kell, viszont nagyon kis törékenyek. Ahogy megfogom az élek leporladnak. Mit ronthattam el? :(
A tészta szuper, azt használtam fel a receptből, a többi “amit a hűtôben találtam” volt :D
Nálam tekercs lett belőle. Csak Ezerédes volt itthon így én azt tettem bele, plusz a túróba pár csepp citromlé került mást nem változtattam.Nem egy dekoratív süti, de rendkívül egyszerű, gyorsan elkészíthető.
30万回以上作られた人気作者のレシピ
ここでしか読めない、実績ある作者の自信作が揃っています。レシピを作ると、作者の応援につながります。