
Comentarii la
Langoșe cu brânză, smântână și usturoi

Angelica Rössl @cook_26836778
Buna Camelia . Foarte buna reteta ta de Langosi .Maine fac a 3 -a oara si toti sant foarte incantati ..Multumesc frumos , pupici.

Paul Bogdan Ionescu @craftbybogdan
Excelent imi plac postarile tale...vad ca esti din Baia Mare....cumva stii vreo reteta de Kurtos colac?

Camelia Fechete @cook_20119853
@craftbybogdan multumesc pt apreciere. Da sunt din BM. Din pacate nu am facut Kurtos
