
Альона @alyona_rey
Вікторія, щиро Вам дякуємо за оригінальний та дуже апетитний смаколик😋😋😋
Ірина @Irina5_ph
Вікторія, є питання: підкажіть будь ласка по температурі в цих режимах випічки що ви вказали, бо в мене в режимі випічка температуру треба виставляти, мінімальна 40градусів.
Дякую заздалегідь 🫶
Дякую заздалегідь 🫶

Вікторія Саєнко @angelika_lamour
В мене не має режиму виставляння температури, нажаль( Тому - точно не підкажу - подивіться будь-ласка схожі рецепти по книжці - додатку, там де випікається щось із борошном


