Brigi Batizi
Brigi Batizi @brigi_batizi
Nagyon szuper recept,a krémet feleztem de legközelebb mehet a teljes mert a palacsinta se volt teljes adag( hortobágyi lett egy részéböl ) . Meg a kék szín nyert 💙😊
Szildi
Szildi @cook_9300926
nagyon jól néz ki :) köszönöm, hogy elkészítetted. :)