đ Dalgona kĂĄvĂ© âïž fagyinak is jĂł đ

Az az igazsĂĄg, hogy iszonyatosan tömĂ©ny Ă©s nagyon krĂ©mes. Ăgy annak aki szereti a kĂĄvĂ© izĂ©t Ă©s Ă©lvezni szeretnĂ©, neki egy evĆkanĂĄl hab is elĂ©g lehet, 2-3 dl tejhez.
Lefagyasztva tökéletes kåvéfagyi! Próbåljåtok ki.
đ Dalgona kĂĄvĂ© âïž fagyinak is jĂł đ
Az az igazsĂĄg, hogy iszonyatosan tömĂ©ny Ă©s nagyon krĂ©mes. Ăgy annak aki szereti a kĂĄvĂ© izĂ©t Ă©s Ă©lvezni szeretnĂ©, neki egy evĆkanĂĄl hab is elĂ©g lehet, 2-3 dl tejhez.
Lefagyasztva tökéletes kåvéfagyi! Próbåljåtok ki.
ElkĂ©szĂtĂ©s
- 1
Annyira gyorsan jött az ötlet, hogy kapkodva fotóztam. 𫹠Minden mehet bele egy tålba. Robotgéppel vertem habbå.
- 2
Mikor jĂł kemĂ©ny a hab mĂĄr lehet is tenni a jeget poharakba vagy kisĂŒvegbe, Mehet rĂĄ a jĂ©ghideg tej.
- 3
Ăs akkor itt mindenki eldönti, hogy hĂĄny kanĂĄllal tesz bele. Ăn 3-3 kanĂĄllal tettem de utĂĄna mĂ©g vagy 0, 5 liter tejjel utĂĄna kellett önteni folyamatĂĄban, Ășgyhogy ilyen mennyisĂ©gben szĂĄmunkra Ă©lvezhetetlen volt. De mivel kimaradt egy csomĂł hab, amit lezĂĄrt ĂŒvegben a hƱtĆbe tettem, Ăgy következĆ alkalommal mĂĄr csak 1 kanĂĄllal tettĂŒnk Ă©s az Ășgy tökĂ©letes volt.
- 4
Mehet rĂĄ egy kis dĂszĂtĂ©s Ă©s mĂĄr lehet is inni!
EgĂ©szsĂ©gĂŒnkre!đ©·đ©”đ€
Kulcsszavak
HasonlĂł receptek
TovĂĄbbi ajĂĄnlott receptek















Szöveges kommentek