Szia! Köszönöm a receptet,nagyon finom lett😊és tényleg nagyon gyorsan kész van és gyorsan is fogy😀Sajnos darált dióm nem volt itthon,de legközelebb úgy csinálom, hogy bele tudjam hempergetni a golyókat.🤗