Amerikai palacsinta

Röviden annyi, hogy az embernek nem mindig van kedve hagyományos palacsintát sütni. Sokan vagyunk és az sok palacsinta :D és ugye marad vacsira..? Ki kellett találnom valami kevésbé időigényes elfoglaltságot magamnak. :) Keresgéltem, átformáltam a mi ízlésünknek megfelelően, íme az eredmény, fogadjátok szeretettel! :)
Amerikai palacsinta
Röviden annyi, hogy az embernek nem mindig van kedve hagyományos palacsintát sütni. Sokan vagyunk és az sok palacsinta :D és ugye marad vacsira..? Ki kellett találnom valami kevésbé időigényes elfoglaltságot magamnak. :) Keresgéltem, átformáltam a mi ízlésünknek megfelelően, íme az eredmény, fogadjátok szeretettel! :)
Elkészítés
- 1
A tej kivételével a hozzávalókat egy tálba tesszük. A tejet apránként adagoljuk, miközben robotgéppel keverjük.
- 2
Szép sima tésztát kapunk, de sűrűbbet, mint a palacsinta tésztája.
- 3
Forró serpenyőben süssük. Az első palacsinta előtt vékonyan olajozzuk be a serpenyőt. Kis merőkanállal tegyünk kupacot és terítsük el kb. 10 centis legyen. Ha túl vastag, nem sül át. Akkor fordítsuk meg, amikor már az oldala nem ragad oda a lapáthoz, de még a teteje folyós, az alja aranybarna. Egy oldal sütési ideje kb. fél - 1 perc között van, tehát ne hagyjuk magára. :)
- 4
Körülbelül 14 darab lesz, ez attól függ, ki mekkorára süti. Bármivel tálalhatjuk. Puding, nutella, gyümölcsök... mindennel nagyon finom. Én a saját eperlekváromat teszteltem vele. :) Bevált. :) Jó étvágyat hozzá! :)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek







Szöveges kommentek