Vadas, ahogy mi szeretjük

Martina Csáki @cook_6654381
Igaz nem marhából és kicsit más fűszerezéssel, de érdemes kipróbálni.
Vadas, ahogy mi szeretjük
Igaz nem marhából és kicsit más fűszerezéssel, de érdemes kipróbálni.
Elkészítés
- 1
A sertéscombot vékony, kb. 3x4 cm-es szeletekre vágom (mi így szeretjük). A vöröshagymát és fokhagymát felkockázom, a répákat lereszelem.
- 2
A zsíron vagy olajon a hagymát üvegesedésig pirítom, jöhet rá a répa, kb. 10 percig párolom.
- 3
Jöhetnek a husik és a fűszerezés, mustár is.
- 4
Annyi vizet öntök rá, hogy éppen ellepje és lefedem. Kb. 20 percenként megnézem és ha szükséges, pótolom a vizet.
- 5
Ha megpuhult a husi, kóstolom. Szükség szerint pótolom a fűszereket, mustárt.
- 6
A körethez megfőzöm a tésztát.
- 7
Jó étvágyat!
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/6953828




Szöveges kommentek