Göngyölt hús újragondolva :)
Unokaöcsém, ha megy anyukámhoz, mindig göngyölt húst rendel. Anyukám már annyira unja a pepecselést, hogy a hagyományos: sertéscomb töltelékkel felgöngyölt hústűvel átszúrt verzió helyett ezt gondolta ki. Nagyon finom, és laktató étel. Mindenkinek bevált, aki eddig kóstolta. :)
Göngyölt hús újragondolva :)
Unokaöcsém, ha megy anyukámhoz, mindig göngyölt húst rendel. Anyukám már annyira unja a pepecselést, hogy a hagyományos: sertéscomb töltelékkel felgöngyölt hústűvel átszúrt verzió helyett ezt gondolta ki. Nagyon finom, és laktató étel. Mindenkinek bevált, aki eddig kóstolta. :)
Elkészítés
- 1
A hagymákat apróra felaprítjuk, a fasírtalaphoz a hozzávalókat összedolgozzuk. Ha túl híg lenne, panírmorzsát rakhatunk hozzá, hogy formálható legyen a hús.
- 2
Olajozott vágódeszkán a húst eloszlatjuk, nem túl vastagra, hogy átsüljön a beleseje is. Minden adagnál érdemes a deszkát beolajozni, hogy ne tapadjon le a husi.
- 3
Ha ezzel megvagyunk, mehet rá a lapsajt és a félbevágott virsli.
- 4
Felgönygöljük a húst. Vigyázzunk, hogy ne lógjon ki a sajt sehol, mert akkor kifolyik sütésnél!
- 5
A húsokat bepanírozzuk, majd bő zsiradékban lassú/közepes lángon kisütjük.
- 6
És már készen is vagyunk. :) Egyszerű de nagyszerű étel. Én sültkrumplival tálaltam. Egészségetekre!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek












Szöveges kommentek