A mai ebédünk, a te recepted alapján készült. Már nem is tudom hányadik alkalommal készült el. Mindig nagyon finom😋😊😀
Medvehagymát kaptam, most az ideje és elkészítettem a recepted ami különlegesen finom, ízlésemre való😋köszi a receptet!
Köszönöm szépen a receptet, vejem születésnapi tortája. Ez a recept fogta meg a figyelmemet, nemcsak mutatós hanem nagyon finom is😋köszönöm😘
Nagyon finom lett😋köszönöm a receptet!😘😊🤩
Újra elkészült, nagy menetje van. Köszi a receptet, puszi😘🤗😋
Nagyon szépen köszönöm a receptet! Nagyon finomak lettek😋kedveltem mert nincs olajszag és többször lesz jártas minálunk😘😋🤗
Régen ettem ilyen uborkasalát, az én receptem hagyma nélkül volt de sajnos elvesztettem, így nem tudtam az adagokat. Ez alkalommal pontosan tartottam a recepted után magam🙂köszönöm szépen, már lent is van a pincébe. További kellemes napot!😘
Újra elkészült. Nagyon jó lett! Köszi🙂
Az idén is elkészítettem, ez alkalommal rendes csípősből🌶🌶🌶
Kedves Ági, köszönöm a receptet🤗tegnap este elkészítettem a kiflikéket. Az enyémek nagyobbak lettek, többe kellett volna osszam a masszát. Köménymag helyett vegyes magvakat tettem, nagy keletje volt, már kérték a receptet. Még egyszer köszönöm😘😍😊
Köszönöm szépen a receptet. A vejem szülinapjára készítettem, nagyon finom lett, hamar eltűnt a tányérokról és pozitív visszajelzést kaptam mindenkitől. Nagyon pontos recept és a leírás kitünő. Még egyszer köszönöm.😘🎂🎉
Most szedtem ki a sütőből😋🤗😘
Újra elkészült. Most is nagyon finom, ez alkalommal Erika házi kenyerével fogyasztottuk😋😋😋
Erika édes, már nagyon rég lementettem a receptet. Csak most tudtam elkészíteni, igaz két rendben. A képen levő, a reggeli, amit barna lisztből állítottam össze. Nagyon pontosak az adagok, szuper lett és egy dupla adag most a sütőben mivel hamar elfogyott, alig volt elég a reggeli. Köszi a receptet. Puszi😘😘😘
Köszönöm, Leila, nagyon jól sikerültek a cipók! Megbírta a levest, nem folyt ki és mondhatom, hogy vetélkedik a vendéglői leveses cipóval. Mentve a recept! Kellemes hétvéget😘
Kedves Évikém, már rég lementettem a receptet és most sikerült elkészíteni. Nagy örömmel tudatom, hogy ízlett mindenkinek. Köszi a recepetet. Szép napot kívánok. Puszillak😘😘😘
Kedves Ancsi, kevés vízzel pótoltam. A kifliket nem sikerült le fényképezni mert hamar "elkeltek". Köszi a receptet!😘
Másodszori neki iramodás után, sikerült elkészítenem. Annyit változtattam rajta, hogy a krémtúróba apróra vágott csípőspaprikáf tettem. Köszi a receptet! Szuper ötlet😊kellemes szép napot! 😘🤗🌶
Az idén is elkészült, mert szeretjük😋
Nagyon finom volt, köszönöm szépen a receptet! 😋🌺😘
30万回以上作られた人気作者のレシピ
ここでしか読めない、実績ある作者の自信作が揃っています。レシピを作ると、作者の応援につながります。